takipcihani.com
img-bg
Hakkımızda

 Takipcihani.com olarak bizler 2016 yılından itibaren Sosyal Medya Hizmetleri sağlamaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren şeffaflık ve güven koşullarını en yüksek seviyelerde tutmayı kendimize misyon olarak belirleyip bu konular da kendimizi her geçen gün daha da geliştirip rakiplerimizden bir adım öne geçmiş hale gelmiş durumdayız. Fenomen ve ünlü isimler de dahil olmak üzere bugüne kadar binlerce hesap/kanal’a hizmet vermiş ve vermeye devam etmekteyiz. Gerek hizmet vermeye başlamadan önce, gerek hizmet sırasında, gerek ise hizmet sonrasında müşterilerimizin karşılaşabilecekleri sorunları çözebilmek için  7/24 Canlı Destek ve WhatsApp iletişim hattımızda Canlı Destek Ekibimiz her zaman sorularınızı yanıtlamak üzere hazır bir şekilde beklemektedir.


   Instagram, Tiktok, Youtube, Twitter ve Facebook gibi  popüler sosyal medya platformlarında ki, erişim/etkileşim sayılarınızı en güvenilir şekilde takipcihani.com tarafından sağlanan paketler ile kısa bir süre içerisinde arttırmayı hedefliyoruz. Tamamen gerçek ve ister Türk, ister Global kişiler ile etkileşim imkanını sizlere sunuyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmetler sayesinde kısa bir süre içerisinde sosyal medya hesap/kanallarınız daha da aktif hale gelecektir.

 

favylogo-1


 

3D Secure Güvenli Ödeme Sistemi

Her geçen gün sosyal medyanın popülerliğinin artması ile paralel olarak dolandırıcıların arttığını üzülerek gözlemlemekteyiz. Bu durumlara karşı olarak takipcihani.com uzman ekibi ve 3D Secure Güvenli Ödeme Sistemi ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yaptığınız hiçbir alışverişte kart bilgileriniz  ya da kişisel bilgileriniz asla site tarafından kayıt edilemez ya da kullanılamaz.

Bizler dolandırıcılığın ve sahtekarlığın her geçen gün arttığı sosyal medya platformunda, güvenli alışverişi ve müşteri memnuniyetini temel misyonumuz olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 

Bilgilerim Ne Kadar Güvende  ?

Şirketimiz ödeme yöntemi olarak BDDK onaylı ‘’ Shopier ’’ ile çalışmaktadır.

Shopier, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) onaylı ve lisanlı bir kuruluştur.